Halkla ilişkilerde en iyi AVM ödülünü aldı

19/06/2009 16:06 Ekonomi

Kanyon, düzenlediği etkinlikler ile halkla ilişkiler kategorisinde Avusturya’dan ödülle döndü. Finalistlerine ve kazananlarına uluslararası alanda itibar getiren, ticari gayrimenkul alanının en saygın ödüllerinden biri olan ICSC Solal Pazarlama Ödülleri sahiplerini buldu. Kanyon, 17-19 Haziran 2009 tarihlerinde Viyana’da gerçekleşen ve halkla ilişkiler kategorisinde finalist olduğu ICSC’de, ‘Kanyon Urban Reflections Weekend’ projesi ile ‘Solal Silver 2009’ ödülü aldı.

1957’de kurulan ICSC (International Counsil of Shopping Centers), o tarihten bu yana alışveriş merkezleri sektörünün nabzını tutuyor. 80’den fazla ülkede, yatırımcılar, pazarlama uzmanları, perakendeciler, AVM sahipleri ve kiracılar gibi sektör profesyonellerinden oluşan 70 bini aşkın üyesi bulunuyor. Kanyon, 2007’de de açılışı için gerçekleştirdiği ‘Underconstruction’ organizasyonuyla ICSC’den ödül almıştı.

Kanyon’un boş zamanları geçirmek için şehirde keyif noktası olarak konumlandırıldığı bir halkla ilişkiler projesi olan Kanyon Urban Reflections Weekend, Kanyon’un aynı zamanda canlı bir yaşam alanı ve buluşma noktası olma özelliğine dikkat çekti. Etkinlik süresince iki gün boyunca Fransız grup David Belle Le Parkour Team Kanyon katları arasında sadece kendi bedenlerini kullanarak Le Parkour gösterisini sergiledi. Etkinlik çerçevesinde düzenlenen Urban Moves koşundan elde edilen gelir WWF-Türkiye’ye bağışlandı.
(CHA)

Meryem Arslan

Reklamlar

Bir Yanıt

  1. çok etkileyici bir çalışma olmuş.emeğinize sağlık devamını bekliyoruz…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: