Betûl Mardin ile Hayat Bilgisi

Halkla ilişkilerin Türkiye’deki tartışılmaz duayeni Betûl Mardin, BİLGİ’de düzenlenen ve her Cuma farklı bir konuğun ağırlandığı sohbetlerde halkla ilişkiler mesleğine ilgi duyanlarla buluşmaya devam ediyor. 12 Mart 2010 günü Santral Kampüsü E4-305’de gerçekleşen “Betûl Mardin ile Hayat Bilgisi” söyleşisinin konuğu, Nicholson International Türkiye Ülke Direktörü Mutlu Eroğlu’ydu.

2006 yılından bu yana Nicholson Türkiye Ülke Direktörü olan Eroğlu’nun hızlı tüketim malları, ilaç, enerji, bankacılık, perakende, teknoloji ve telekomünikasyon gibi pek çok alanda işe alım konusunda derin tecrübesi bulunuyor. Kariyerine Alcatel’de başladıktan sonra, Arthur Andersen ve Ernst & Young’da da görev alan Eroğlu, kurumsal insan kaynakları gelişimi, değerlendirme yöntemleri, performans değerleme ve psikometrik testler konularında da çalıştı. Eroğlu, danışmanlık kariyeri boyunca pek çok kurum ve çalışan adayı ile başarılı çalışmalara imza attı.

Mesleğin inceliklerini, iş hayatındaki yansımalarını, yaşanılan sıkıntıları paylaşarak çözümlemeye yönelik açılımlar sunan “Betûl Mardin ile Hayat Bilgisi” söyleşileri, BİLGİ öğrencileri ve mezunlarının yanı sıra diğer üniversitelerden iletişim öğrencileri ile sektör çalışanlarını da bir araya getiriyor.
 
“Betûl Mardin ile Hayat Bilgisi” her Cuma Santral Kampüsü’nde farklı alanda bir konuğu ağırlamaya devam edecek.

Meryem Arslan

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: